Main menu

Sztukateria Crowns

Wytwarzamy lekką sztukaterię zewnętrzną:

  • wsporniki,
  • gzymsy,
  • zworniki,
  • bonie narożne,
  • kolumny,
  • łuki ozdobne,
  • listwy wokółokienne,
  • podparapetniki.

Elementy te odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi. Są trwałe, odporne na trudne warunki atmosferyczne i bardzo łatwe w montażu. Dzięki opracowanej przez nas technologii oferowana sztukateria jest unikatowa – Twój dom, hotel czy kamienica wzbogacą okolicę o pięknie i nietuzinkowo wykończone elewacje. Zapraszamy po więcej informacji o naszej technologii.

W naszej siedzibie w Sieradzu mogą Państwo zapoznać się z proponowanymi przez nas elementami sztukaterii. Łodzian i klientów z innych miast zachęcamy nie tylko do odwiedzin, ale także do telefonowania i umawiania się na nasze wizyty w miejscach przeznaczonych do wykonania elewacji. Przyjeżdżamy z katalogiem, aparatem fotograficznym i… uśmiechem. Wspólnie, w miłej atmosferze konsultujemy szczegóły, wybieramy produkty i robimy zdjęcia, które pomogą nam stworzyć wizualizację Państwa budynku.

Nasze realizacje

Obejrzyj katalog z naszą ofertą

Zazwyczaj za wykonanie wizualizacji nie oczekujemy żadnych pieniędzy, jednak jeśli pracy jest sporo, pobieramy opłatę w wysokości 200-300 zł. Kwota ta jest później odliczana od końcowego kosztu. Ceny negocjujemy indywidualnie.

Wystawiamy faktury VAT.

Przy większych zamówieniach transport gratis! Możliwy jest odbiór osobisty w Sieradzu.

Pobieramy zaliczkę w wysokości 30%.

Współpracujemy z pracowniami architektonicznymi, dzięki czemu nasze produkty wpisują się w aktualne trendy i stoją na wysokim poziomie plastycznym. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje partnerstwa z dekoratorami i osobami odpowiedzialnymi za wygląd kamienicy, sklepu, pensjonatu czy siedziby firmy.

Zapraszamy do współpracy także deweloperów, firmy remontowo-budowlane i hurtownie materiałów budowlanych.

Nie wytwarzamy części sztukaterii „na zapas”. Nie produkujemy masowo. Reagujemy na konkretne zlecenie od klienta! Możesz być pewny, że nie otrzymasz produktu, który zalegał w naszym magazynie.

Wszystko na wymiar! Proponowane przez nas profile elewacyjne są… idealnie wyprofilowane.
Łódź, Sieradz i każde inne polskie miasto – wszędzie dojeżdżamy! Czekamy na kontakt.

Crowns – piękno i trwałość pod każdym dachem.