Main menu

O nas

sztukateria elewacyjna łódź sztukateria sieradz

Za marką Crowns stoi firma Red Line. Powstaliśmy w 2003 roku jako producent gustownej i eleganckiej sztukaterii. W Sieradzu, gdzie postanowiliśmy umieścić siedzibę Red Line, przez wszystkie te lata – aż do dziś – pracowaliśmy i wciąż pracujemy nad udoskonalaniem naszej unikalnej i trwałej technologii. Nie jesteśmy wielkim, masowym zakładem produkcyjnym, dzięki czemu wszystkie wytworzone przez nas elementy sztukaterii „mają duszę”. Projektowane i produkowane są bowiem w warunkach sprzyjających rozwijaniu pasji i niemal rodzinnego zaangażowania.

Dzięki doświadczeniu i szczegółowemu wyczuciu potrafimy tak wyprofilować oferowane przez nas gzymsy, bonie czy pilastry, aby odznaczały się bez mała rzeźbiarskim kunsztem. Chętnie i często rozmawiamy z naszymi klientami, co pozwala nam sformułować podstawowe dla naszej pracy założenie:

Każdy chce mieszkać i pracować w środowisku,
które spełnia jego estetyczne gusta.

Pragniemy, by gusta te uobecniały się w naszych wyrobach. Dlatego, oprócz standardowego katalogu, udostępniamy Państwu możliwość wprowadzenia w życie własnych wizji. Dajemy pełną dowolność i dużą swobodę naszym klientom, bo wierzymy, że sprzyja to całkowitemu zadowoleniu ze współpracy. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty sztukaterii.

Łódź, Sieradz, Warszawa? Nie ma dla nas znaczenia, gdzie Państwo potrzebują naszych elementów dekoracyjnych. Dojeżdżamy z zamówionymi materiałami w każdy zakątek Polski i za każdym razem to my organizujemy transport. Estonia, Niemcy, Czechy – tam także zawoziliśmy wytworzone przez nas dekoracje elewacji.

Łódzkich – i nie tylko – klientów zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem zarówno podczas rozmowy telefonicznej, jak i w trakcie wizyty na miejscu budowy czy remontu. Spotykając się z zainteresowanymi klientami, doradzamy i, jeśli jest takie życzenie, robimy zdjęcia. Są potem przydatne przy wykonywaniu wizualizacji.

Sztukateria Crowns – wykreuj piękno swojego budynku!

Projektowanie i wytwarzanie sztukaterii styropianowej. Z Łodzi w każdy rejon kraju!